Kτήμα Σεμέλη: επενδύοντας στον οινοτουρισμό στο Κούτσι Νεμέας, με στόχο την ανάδειξη μίας περιοχής, η οποία ήταν γνωστή για το κρασί της από τα αρχαία χρόνια, όταν ονομαζόταν Φλιάσιον Πεδίον.
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/fe1deb56a3d7beededbfdf003f4ea8cf26c18154.jpg)
Η εταιρεία Semeli (Κτήμα Σεμέλη) είναι μία υποδειγματική μεγάλη οινοποιητική μονάδα της Νεμέας- από τα πιο εντυπωσιακά εγχειρήματα στο χώρο του κρασιού στην Ελλάδα- σκαρφαλωμένη σε υψόμετρο 600 μέτρων, στην περιοχή Κούτσι.
Περισσότερα εδώ: