Δημιουργημένη στο St-Tropez τη δεκαετία του ’70, η Vilebrequin σχεδιάζει και παράγει high-end μαγιό. Η προσήλωση στην ποιότητα και τη δημιουργικότητα αναδεικνύεται με την συλλογή “Contes des Quatre Saisons” που αποτυπώνει ιδανικά την έμπνευση με γραφικά μοτίφ που αναπαριστούν τους πιο όμορφους καλοκαιρινούς προορισμούς.
![tumblr inline npl914AfuS1r56bid 540 Vilebrequin swimwear, the limited edition](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_npl914AfuS1r56bid_540.jpg)
Διαβάστε περισσότερα στο: http://www.in2life.gr/views/efrontrow/events/efrontrowarticle/390542/vilebrequin-swimwear-the-limited-edition.html