Η Salt Water υποδέχτηκε την αγαπημένη σχεδιάστρια swimwear Melissa Odabash.
![tumblr inline npwfmfcc9V1r56bid 540 Melissa Odabash beachwear](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_npwfmfcc9V1r56bid_540.jpg)
Με ένα ξεχωριστό Press Εvent, η πρόεδρος της εταιρείας Μαρί Ζαχαράκη, υποδέχτηκε τη γνωστή σχεδιάστρια μαγιό και resort-wear, Melissa Odabash και την ομάδα της για την παρουσίαση της συλλογής « Άνοιξη – Καλοκαίρι 2015».
Διαβάστε περισσότερα στο: http://www.in2life.gr/views/efrontrow/events/efrontrowarticle/391447/melissa-odabash-beachwear.html