Ο σχεδιαστής Στέλιος Κουδουνάρης μαζί με τη Swarovski υποδέχτηκαν τον κόσμο της μόδας, στο γραφικό θερινό σινεμά “Cine Filip”, που αποτέλεσε το ιδανικό σκηνικό για να φιλοξενήσει την παρουσίαση της συλλογής Les Cavaliers Noirs, η οποία εκτυλίχθηκε σαν κινηματογραφική ιστορία στα μάτια των καλεσμένων: Ανδρόγυνη γοητεία, athleisure, tailoring.
![tumblr inline nq7973PDwb1r56bid 540 Les Cavaliers Noirs από τον Στέλιο Κουδουνάρη](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_nq7973PDwb1r56bid_540.jpg)
![Les Cavaliers Noirs από τον Στέλιο Κουδουνάρη](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_nq797hxkRF1r56bid_540.jpg)
Με την Έλενα Γεωργανά και τον Στέλιο Κουδουνάρη
Διαβάστε περισσότερα στο: http://www.in2life.gr/views/efrontrow/fashion/efrontrowarticle/392254/koudounaris.html