Μια ξεχωριστή εκδήλωση έλαβε χώρα στο roof garden του ξενοδοχείου St. George Lycabettus. Αφορμή στάθηκε η παρουσίαση του πολυτελούς συλλεκτικού λευκώματος “SUITE HOME ESCAPE” της Τόνιας Βασιλοπούλου, ιδιοκτήτριας του ξενοδοχείου -που φέτος συμπληρώνει 40 χρόνια λειτουργίας-, όλα τα έσοδα από τις πωλήσεις του οποίου θα διατεθούν για τους σκοπούς της ELPIDA Youth, της νεοσύστατης επιτροπής που λειτουργεί στα πλαίσια του Συλλόγου Φίλων Παιδιών με καρκίνο «ΕΛΠΙΔΑ».
![tumblr inline nya85s3soU1r56bid 540 Στην παρουσίαση του συλλεκτικού λευκώματος Suite Home Escape](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_nya85s3soU1r56bid_540.jpg)
Περισσότερα εδώ: http://www.in2life.gr/views/efrontrow/events/efrontrowarticle/507570/sthn-paroysiash-toy-syllektikoy-leykomatos-suite-home-escape.html