1996 Γεννιέται η πρώτη φυσική κρέμα 24ωρης ενυδάτωσης και λάμψης -και το πρώτο καλλυντικό της ΚΟΡΡΕΣ- η κρέμα Άγριο Τριαντάφυλλο. Είναι η φυσική συνέχεια του πιο δημοφιλούς ελιξιρίου ομορφιάς του Φαρμακείου στο Παγκράτι, ενός αποτελεσματικού ελαίου με Άγριο Τριαντάφυλλο και βιταμίνες.
![tumblr inline o1q5niQsJ91r56bid 540 20 Χρόνια KOΡΡΕΣ 20 Χρόνια Άγριο Τριαντάφυλλο](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o1q5niQsJ91r56bid_540.jpg)
Περισσότερα εδώ:
http://www.in2life.gr/views/efrontrow/beauty/efrontrowarticle/516730/20-hronia-korres-20-hronia-agrio-triantafyllo.html