Σε ένα παραμυθένιο περιβάλλον, στο Tatoi Club, μας υποδέχτηκε ο όμιλος FF Group, σε ένα press event, για την παρουσίαση των ανοιξιάτικων συλλογών MOLTON BROWN και Annick Goutal. Η διακόσμηση του χώρου, το Afternoon Tea και οι υπέροχες μυρωδιές, μας έφεραν στην καρδιά της άνοιξης!
![tumblr inline o45gawHPe41r56bid 540 Η Ανοιξιάτικη Συλλογή Molton Brown και Annick Goutal](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o45gawHPe41r56bid_540.jpg)
![tumblr inline o45gb8ROfE1r56bid 540 Η Ανοιξιάτικη Συλλογή Molton Brown και Annick Goutal](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o45gb8ROfE1r56bid_540.jpg)
![Η Ανοιξιάτικη Συλλογή Molton Brown και Annick Goutal](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o45gjx0YLA1r56bid_540.jpg)
Περισσότερα εδώ:
http://www.in2life.gr/views/efrontrow/events/efrontrowarticle/523765/h-anoixiatikh-syllogh-molton-brown-kai-annick-goutal.html