H Εμμανουέλα Λύκου γιόρτασε τα 10 χρόνια του brand της, Εmmanuela Swimwear, με ένα lunch party, στον υπέροχο κήπο του Oozora.
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o8txftLPj21r56bid_540.jpg)
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o8txjfQOPN1r56bid_540.jpg)
Η Εμμανουέλα Λύκου, πιστή στα ιδιαίτερα prints, επέλεξε για την επετειακή της συλλογή εξωτικά λουλούδια, αστέρια και έντονα χρώματα όπως το μωβ, το πράσινο και το φούξια. Η συλλογή διακρίνεται για το άκρως θηλυκό ύφος της και διατηρεί την mix & match φιλοσοφία που χαρακτηρίζει τα Emmanuela Swimwear.
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o8txgwgHNB1r56bid_540.jpg)
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o8txh922i31r56bid_540.jpg)
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_o8txhhBas51r56bid_540.jpg)
Περισσότερα εδώ:
http://www.in2life.gr/views/efrontrow/events/efrontrowarticle/535454/deka-hronia-emmanuela-swimwear.html