Ο κος Αντώνης Διγαλάκης υποδέχθηκε τους προσκεκλημένους του στο κατάστημα του ομίλου DIGALAKIS στην Κηφισιά, για να γιορτάσουν όλοι μαζί, τα γενέθλια του Ισπανικού οίκου υποδημάτων Castaner, ο οποίος φέτος έσβησε 90 κεράκια.
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_ougiuwBsA21r56bid_540.jpg)
Ένας χώρος γεμάτος, μπαλόνια, μουσική κι ένα ονειρεμένο candy bar είχε στηθεί από νωρίς για να υποδεχθεί τους πολλούς καλεσμένους φίλους του brand, από τον καλλιτεχνικό, δημοσιογραφικό και επιχειρηματικό χώρο.
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_ovb0brDhnS1r56bid_540.jpg)
Φυσικά κι όλοι ψώνισαν πρώτοι τις νέες εσπαντρίγιες σήμα κατατεθέν του οίκου, καλωσορίζοντας έτσι με τον καλύτερο τρόπο το καλοκαίρι που είναι πολύ κοντά!
![tumblr inline ovb0qfGq2D1r56bid 540 Castaner, ο οίκος υποδημάτων έσβησε 90 κεράκια](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_ovb0qfGq2D1r56bid_540.jpg)
![tumblr inline ovb0rqCa491r56bid 540 Castaner, ο οίκος υποδημάτων έσβησε 90 κεράκια](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_ovb0rqCa491r56bid_540.jpg)
![image](https://efrontrow.gr/wp-content/uploads/2021/12/tumblr_inline_ougiv9TLZE1r56bid_540.jpg)